акустичні системи Львів, автомагнітоли Львів, Автомобильные усилители Львов, Автомагнитолы Львов, Автоакустика Львов, автозвук Львов, Автомобильная акустика Львов, Аудиотехника Львов, DVD ресиверы Львов, 2-DIN Львов, Антенны TV Львов, Акустика Львов, Кроссоверы Львов, Усилители Львов, Аксессуары к CD MP3 DVD TV, Сабвуферы Львів, Рамки переходные, Громкая связь (Bluetooth), АВТОПУЛЬС, авто-пульс, autopulse, autopuls, avtopulse, avtopuls, м.Львів, вул.Городоцька 355, 242-17-12, 247-05-00, 067-713-92-47


 
Сигналізації

     Спочатку хочемо відмітити, ми пропонуємо широкий вибір автосигналізацій та охоронних систем захисту авто, також враховуючи великий досвід наших спеціалістів, ми можемо встановити будь-яку запропоновану Вами охоронну систему, враховуючи вимоги страхових компаній, та гарантуємо якість робіт!
     Автосигналізація- охоронна система призначена сповіщати про спробу проникнення в автомобіль та захищати від крадіжки. На сьогоднішній день існує широкий вибір автосигналізацій, всі вони відрізняються між собою по суті лише одним- це ефективність та надійність. Бувають випадки, що після інсталяції дорогої системи, її ефективність дорівнює нулю. Хочемо наголосити, що ефективність будь-якої охоронної системи напряму залежить від досвіду спеціаліста. Як правило одна охоронна система не може гарантувати безпеку від крадіжки, тому ми завжди пропонуємо комплексний захист авто:
  Сигналізація +   1. Механічні охоронні системи
                              2. GSM та GPS модулі (супутникові охоронні системи).
                              3. Імобілайзер.
                              4. Різноманітні секретки.
      Професійне встановлення охоронних систем захисту займає від чотирьох годин і до трьох днів. До таких термінів потрібно бути готовим, тому що, наша головна мета- захистити Ваш автомобіль від можливої крадіжки.


MUL-T-LOCK, BEAR-LOCK(безштиревий)
Блокування КПП- коробка перемикання передач.

 
ГАРАНТ (штиревий)
Блокування рульової колонки.
  

 

 
 
Всі права застережено © АВТОПУЛЬС, 2009
Львівський каталог сайтів Львів. Дошка оголошень. Каталог сайтів. Український портАл каталог сайтів