avtosklo

Автоскло Ціна

У нас можна придбати та встановити автомобільне скло для: легкових і вантажних автомобілів, позашляховиків, мікроавтобусів, автобусів, таких відомих брендів як: PILKINGTON, SEKURIT, AGC, XYG. Найкоротші терміни замовлення та доставки.

Дізнатися більше
remont-skla

Ремонт скла Ціна

Ремонт скла - це технологія усунення тріщин та сколів на вітровому склі. Пошкоджена ділянка скла, після герметицації фотополімерними клеями, стає непомітною. Процес середнього ремонту триває 20-30 хв.

Дізнатися більше
tonuvannya-skla

Тонування скла Ціна

Пропонуємо широкий спектр послуг тонування скла автомобілів будь-яких марок. Великий вибір плівок відомих виробників. Всі роботи проводять досвідчені майстри з великим досвідом і відповідною якістю робіт.

Дізнатися більше
syhnalizatsii

Сигналізації Ціна

Автосигналізація призначена сповіщати про спробу проникнення в автомобіль і захищати авто від можливої крадіжки. Ми пропонуємо широкий вибір асортименту, монтаж сигналізацій, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Дізнатися більше
avtozvuk

Автозвук Ціна

Інсталяція автомобільної аудіосистеми та акустики у штатні місця автомобіля, це самий поширений та економічний спосіб монтажу. Створення хорошого і якісного звуку вимагає не тільки великих витрат, але і спеціальних навичок , та знань.

Дізнатися більше
shumoizolyaciya

Шумоізоляція Ціна

Існує багато видів матеріалів і їх виробників для шумоізоляції салону автомобіля. Наші кваліфіковані спеціалісти, для отримання бажаного результату, готові запропонувати найоптимальніші рішення.

Дізнатися більше
xenon

Ксенон Ціна

Ксенонове світло - невід'ємний атрибут автомобіля, який є сучасним рішенням в області світлових технологій. Пропонуємо широкий асортимент ксенону і систем освітлення для автомобілів і гарантуємо їхню безперебійну роботу.

Дізнатися більше
parktroniky

Парктронік Ціна

Парковочні радари призначені для інформування водія про наявність малопомітних об'єктів і перешкод, під час парковки автомобіля. Оповіщення водія здійснюється за допомогою звукової та світлової індикації або за допомогою дисплея.

Дізнатися більше
computer-diagnostics

Комп'ютерна діагностика Ціна

Комп'ютерна діагностика всіх видів автомобілів. Визначення реального пробігу двигуна. Адаптація електронних блоків управління, виконавчих механізмів, датчиків визначення специфічних параметрів.

Дізнатися більше